23 Decembrie 2020

Colindătorii Clasei Pregătitoare

 

15 Decembrie 2020

Clasa a IX-a

 

14 Decembrie 2020

pentru a deschide in facebook, click pe pictograma f.

 

6 decembrie 2020

Sf. Nicolae - Clasa a II-a

 

6 Decembrie 2020

Sf. Nicolae - Clasa I

       Elevii clasei I de la Liceul Ortodox "Sf. Nicolae", s-au pregătit să-l întâmpine pe bunul Moș Nicolae cu ghetuțele frumos ornate și realizate cu mânuțele lor. Pe fundalul acestui clip se aud vocile dragilor mei copilași care au CITIT poeziile dedicate Moșului. Chiar dacă trecem prin momente mai dificile în această perioadă online, am învățat să citm, să ne bucurăm unii de alții și nu am uitat să dăruim... căci vorba aceea, DAR DIN DAR SE FACE RAI! La mulți ani, mult iubita noastră școală! La mulți ani, profesori dedicați cu suflet și inimă mare! La mulți ani,elevi minunați!​
Prof. înv. primar, Liliana Cucevan

6 decembrie - Sf. Nicolae

4 Decembrie 2020

Un gând bun din partea elevilor clasei a VI-a, cu ocazia Zilelor Școlii!

4 Decembrie 2020

pentru a deschide in facebook, click pe pictograma f.

1 Decembrie 2020

LA MULȚI ANI ROMÂNIA!

Clasa Pregătitoare

La Mulţi Ani România

30 Noiembrie 2020

LA MULȚI ANI ROMÂNIA!
Clasa a IX-a

La Mulţi Ani România

30 Noiembrie 2020

LA MULȚI ANI ROMÂNIA!

Clasa a IV-a

La Mulţi Ani România